Mergi la conţinut

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 2014 Calimanesti-Caciulata 30 Mai - 1 Iunie


Dan Rosca

Recommended Posts

nu stiu cum a mai aparut o lista dupa cea facuta de harea  am verificat acum, pe lista initiala sant pe cea facuta ulterior nu.pentru ce trebuie o a doua lista? 

LISTA CU AVANSUL SI NR DE CAMERE SOLICITAT PT CALIMANESTI 30 MAI-1 IUNIE

Simi Asandrei. 100 roni 1camera  M

Dan Popescu. 100. 1cam  M

Stefan 45. 100. 1cam   M

Dragos 1972. 100. 1/2 cam  D

Toni 100. 1/2 cam  D

Bogdan Harea. 100. 1cam  M

Popescu Marian 100. 1 cam  D

Sorin Nitescu. 100. 1 cam  M

Papacica Adrian 100. 1 cam  M

Ivan Pedala. 100. 1 cam  M

Silvia. 300. 1 cam M

Florin. 300. 1 cam M

Valeriu Alexa 100. 1 cam ?

Emil Constantinescu. 100. 1/2 cam D

Daniel 54. 100. 1/2 cam  D

Nelu (Pui de Urs). 100. 1 cam  D

Dan Rosca. 100. 1 cam  M

Dan Anghel 150. 1 cam  M

Silviu (YTU 60). 100. 1 cam  M

Ghita Ioan ( Neli). 105. 1 cam  D

Catalin B. 225 2 cam  M+D

Pedros. 100. 1 cam  M

Luigi luv. 100. 1 cam  D

Doru Ionescu 1900. 100. 1 cam  M

Mirela Cojocariu 150. 1 cam  D

Doru Leftarache Master 100. 1 cam D

Topgun 100. 1 cam  M

Anghel Nicu (Craiova) 100. 1 cam  D

Sorin Gruiesc 56. 100. 1 cam  D

Eduard Gott 300. 3 cam 2M+1D

Raul Gherghel      200   2 cam 2M

Dumitru Gherghel  100  1 cam M

Sorin Avram          Fara cazare

Old Steed Emil      Fara cazare

------------------------------------

TOTAL. 4130. Roni. 34 camera (21 M+13 D)

Dar ca esti singur intr-o camera nu te sesizezi?

Vine cu prima lui nevasta. :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibil ca pana la urma sa vin si eu, singur dar calare bike-037.gif. Cel mai probabil de vineri pana sambata.

Dar 100% voi stii doar inainte de intalnire. Pentru ca m-am gandit sa fac si un traseu, importanta in luarea deciziei va fi si prognoza meteo de la acea vreme. Sper sa se brodeasca si sa stam vineri seara la o bauta  :drunk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru definitivarea listei de participanti la INTRUNIREA ANUALA A CM va rog sa verificati lista de la pagina 1, unde sunt trecuti doar cei care au platit avansul. Datele de contact si contul unde se depun banii sunt de asemenea in josul paginii. 

Urgentati va rog actualizarea listei pentru a putea face rezervarile.

O zi minunata la toti motociclistii si nu numai.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut din nou, cu scuzele de rigoare, eu de ce nu ma regasesc pe lista. Exista cineva care crede ca daca am participat, ca invitat, la intilnirile organizate de d-nul Nicon, am renuntat la prima dragoste - Clubul Motoveteranilor? Va anunt ca am participat ptr. ca au fost distante scurte fata de domiciliu, Cazare gratis la Valiug si la 15 lei la Bradetu. Esta foarte adevarat ca a mai fost si dorinta de a-l intilni pe d-l Troia, sau Haralambie. Au fost promisiuni ca vor participa alaturi de alte persoane dragi mie. Acestea fiind zise si nefiind membru fondator al grupului guvernat de d-ul Nicon, va asigur de respectul si loialitatea mea fata de Clubul Motoveteranilor, din care fac parte , am facut tot timpul si-mi doresc in continuare aceasta onoare. In incheiere va anunt ca voi participa la intilnirea Clubului de la Calimanesti, dar din lipsa resurselor materiale, voi sta la cort. Sa ne vedem sanatosi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut din nou, cu scuzele de rigoare, eu de ce nu ma regasesc pe lista. Exista cineva care crede ca daca am participat, ca invitat, la intilnirile organizate de d-nul Nicon, am renuntat la prima dragoste - Clubul Motoveteranilor? Va anunt ca am participat ptr. ca au fost distante scurte fata de domiciliu, Cazare gratis la Valiug si la 15 lei la Bradetu. Esta foarte adevarat ca a mai fost si dorinta de a-l intilni pe d-l Troia, sau Haralambie. Au fost promisiuni ca vor participa alaturi de alte persoane dragi mie. Acestea fiind zise si nefiind membru fondator al grupului guvernat de d-ul Nicon, va asigur de respectul si loialitatea mea fata de Clubul Motoveteranilor, din care fac parte , am facut tot timpul si-mi doresc in continuare aceasta onoare. In incheiere va anunt ca voi participa la intilnirea Clubului de la Calimanesti, dar din lipsa resurselor materiale, voi sta la cort. Sa ne vedem sanatosi

 

Intra aici: http://www.pro-bike.ro/forums/topic/88900-codul-motoveteranilor-si-lista-membrilor-clubului-motoveteranilor/

descarca Lista membrilor dupa Sacelu 1.pdf si ai sa vezi ca esti la pozitia 50.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit la lista de la pag 1 si nu e ok. trecut la pozitia mea. Nu doresc o camera dubla singur. De aceea rog sa fiu trecut CU UN LOC intr-o camera dubla. Nu conteaza cu cine ma cuplati, singura mea dorinta este sa nu sforaie prea tare, deoarece in putinele ore dormite chiar vreau sa ma odihnesc. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit la lista de la pag 1 si nu e ok. trecut la pozitia mea. Nu doresc o camera dubla singur. De aceea rog sa fiu trecut CU UN LOC intr-o camera dubla. Nu conteaza cu cine ma cuplati, singura mea dorinta este sa nu sforaie prea tare, deoarece in putinele ore dormite chiar vreau sa ma odihnesc. 

 

Youg spirit = Pui de urs

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

nu am rabdarea sa citesc acum totul, dar pot sa va spun ca doresc sa particip la o noua intilnire, nu stiu unde este inca, daca sint primit, dar va rog sa ma treceti pe lista in caz ca raspunsul este DA,

toate buna si sa vina Primavara!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...