Sari la continut

Pentru orice echipament vechi primeşti discount suplimentar la achiziţia unui echipament nou la United Motors!
Triumph Extra, accesorii bonus pentru modelele Bonneville, Bonneville T100, Bonneville T100 SE şi Tiger Sport. Avantaj client până la 1.000 Euro!

Foto
- - - - -

Bicicleta Cu Motor

• Te rugam sa te autentifici pentru a putea raspunde
10 raspunsuri in acest topic

#1 lunic

lunic
  • Membri
  • 4 postari
    • :
Inregistrat: 26 Oct 2008

Adaugat 26 October 2008 - 07:03 PM

Cumpar o bicicleta cu motor! Nu sunt pretentios dar mi-as dori sa fie functionala, sa nu fie prea uzata ca dupa cativa zeci de km sa aiba nevoie de reparatie, sa fie rezistenta si pretul sa fie rezonabil.
Am vazut oferte f. atractive in germania pt. biciclete cu motor s.h. marci ca spartamet, hercules, sachs, etc, dar nu stiu cum as rezolva transportul. Are cineva solutia transportului sau poate gasesc ceva la noi?
La nevoie as cumpara chiar si un ansamblu-kit motor de bicicleta pe care sa-l montez eu pe bicicleta mea.
Astept ofertele si sfatul dv.! Cu multumiri :help

PS Pentru categoria Biciclete cu Motor poate ar fi mai nimerit un topic de sine statator. Daca e cazul, rog admin. sa faca modificarea.

#2 florinm

florinm
  • Membri
  • 32 postari
    • :
Inregistrat: 09 Jun 2004

Adaugat 06 January 2009 - 01:35 AM

salut, are un prieten de vinzare un motor rusesc de bicicleta, doi timpi,
nu stiu daca e functional , daca te intereseaza pot sa intreb

#3 lunic

lunic
  • Membri
  • 4 postari
    • :
Inregistrat: 26 Oct 2008

Adaugat 07 January 2009 - 02:58 AM

salut, are un prieten de vinzare un motor rusesc de bicicleta, doi timpi,
nu stiu daca e functional , daca te intereseaza pot sa intreb

Sigur, ma intereseaza toate datele in vederea tranzactiei, te rog fa demersurile necesare, multumesc!

#4 bicletepliante

bicletepliante
  • Membri
  • 1 postari
    • :
Inregistrat: 18 Jan 2009

Adaugat 18 January 2009 - 02:54 PM

Stimate domn, va ofer bicicleta cu motor dorita sau motor special de bicicleta pe care sa-l montati dvs pe ce bicicleta doriti. Sunt unic distribuitor de astfel de produse astfel incat este o certitudine ca veti primi ceva de calitate. Am si Mtb cu motor dar si Cruisere. Puteti sa va uitati pe bicicletecumotor.biz.ly sau la telefon 0723408609 sau pe mail bicicletecumotor@yahoo.com. Cu stima

#5 adrian07

adrian07
  • Membri
  • 311 postari
    • Time Online: 3o 10m 51s
  • Oras:FOScANI
  • Motocicleta:Aprilia
  • Modelul:aprilia sr
Inregistrat: 07 May 2008

Adaugat 22 January 2009 - 12:27 PM

biciclete pliante ! ideea de a aduce asa ceva in romania este super ! bv ! sper sa faci furori pe piata !

#6 bikes4all

bikes4all
  • Membri
  • 73 postari
    • :
  • Oras:Targu Mures
Inregistrat: 08 May 2007

Adaugat 07 March 2009 - 09:53 PM

Salut.

Cred ca am ce te intereseaya la un pret rezonabil .

Motul este nou , componentele noi , consumul f. mic , si e in stare f buna .

id-ul meu : bogdanespanol

tel : 0752-150670

d-mi un sms si vb .

Stima .

#7 george_heroiu

george_heroiu
  • Membri
  • 18 postari
    • :
  • Gen:Masculin
  • Oras:Costesti
  • Modelul:Mobra Hoinar
  • Numar moto:AG-90-RTF
Inregistrat: 11 Oct 2008

Adaugat 16 March 2009 - 08:44 PM

Stimate domn, va ofer bicicleta cu motor dorita sau motor special de bicicleta pe care sa-l montati dvs pe ce bicicleta doriti. Sunt unic distribuitor de astfel de produse astfel incat este o certitudine ca veti primi ceva de calitate. Am si Mtb cu motor dar si Cruisere. Puteti sa va uitati pe bicicletecumotor.biz.ly sau la telefon 0723408609 sau pe mail bicicletecumotor@yahoo.com. Cu stima

V-am trimis un mail. Mai aduceti motoare?

#8 emanuel2009

emanuel2009
  • Membri
  • 7 postari
    • Time Online: 11o 46m 45s
Inregistrat: 19 Sep 2009

Adaugat 19 September 2009 - 09:17 AM

vreau un motor pentru bicicleta mtb de max 41 de cm cubi ... am inteles ca la astfel de motor nu imi trebuie carnet de categoria A , da mi se pare ca trebuie inscrisa bicicleta la primarie ; e adevarat ca trebuie inscrisa ?

#9 DARK-RIDER-82.

DARK-RIDER-82.
  • Membri
  • 1,585 postari
    • :
  • Gen:Masculin
Inregistrat: 28 Feb 2009

Adaugat 19 September 2009 - 03:08 PM

vreau un motor pentru bicicleta mtb de max 41 de cm cubi ... am inteles ca la astfel de motor nu imi trebuie carnet de categoria A , da mi se pare ca trebuie inscrisa bicicleta la primarie ; e adevarat ca trebuie inscrisa ?

:tongue: ia-ti una de-asta si ai rezolvat "problema"!
http://www.staton-in...?ProductID=3243

Imagine Atașată
do something illegal and then try to legalize it

#10 bike expert

bike expert
  • --Membri
  • 10 postari
    • Time Online: 1o 13m 26s
  • Oras:Bucuresti
Inregistrat: 13 Sep 2009

Adaugat 19 December 2009 - 09:44 AM

Cumpar o bicicleta cu motor! Nu sunt pretentios dar mi-as dori sa fie functionala, sa nu fie prea uzata ca dupa cativa zeci de km sa aiba nevoie de reparatie, sa fie rezistenta si pretul sa fie rezonabil.
Am vazut oferte f. atractive in germania pt. biciclete cu motor s.h. marci ca spartamet, hercules, sachs, etc, dar nu stiu cum as rezolva transportul. Are cineva solutia transportului sau poate gasesc ceva la noi?
La nevoie as cumpara chiar si un ansamblu-kit motor de bicicleta pe care sa-l montez eu pe bicicleta mea.
Astept ofertele si sfatul dv.! Cu multumiri :help

PS Pentru categoria Biciclete cu Motor poate ar fi mai nimerit un topic de sine statator. Daca e cazul, rog admin. sa faca modificarea.

Buna ziua,
Stiu ca este un post mai vechi al dvs . dar daca mai sunteti interesat de bicicleta cu motor, am 3 biciclete Sachs(Germania) aduse in tara,din care una este noua, preturi intre 150 -290 euro.Toate sunt functionale 100%.Stima. id mess: bogdan_dobrovat sau tel: 0751545024

Imagini Atasate

• Picture 022c.jpg

0 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 0 oaspeti, 0 utilizatori anonimi