Mergi la conţinut

Cele Mai Frumoase Poze Din "cariera" De Motociclist


Recommended Posts

Pentru ca avem de muncit daca vrem ca Pro-Bike sa nu ramana devina un forum de vanzari + orgonit si caini comunitari, va trebui sa incepem cu lucruri marunte. M-am inspirat de pe Advrider, acolo unde exista un topic in care membrii forumului isi prezinta unele dintre cele mai frumoase poze moto-related pe care le-au facut prin excursii, intalniri sau iesiri de duminica. Ma gandesc ca ar fi cel putin interesant sa vedem si la noi un astfel de top in care sa aratam experientele memorabile surprinse de aparatul foto.

 

Am sa incep eu cu o poza din luna mai a anului trecut, atunci cand am plecat singur, de nebun, pana in Grecia. Poza a fost facuta undeva la intoarcere, atunci cand am abandonat traseul traditional prin Sofia si m-am abatut spre muntii vecinilor nostri de la sud de Dunare.

 

_DSC6065-1.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Gura Teghii, undeva intre Nehoiu si Varlaam, spre Varful Penteleu. A fost de coma, ca sa avem cazare moca a trebuit sa trecem pe malu' al-lalt. Oricum, a fost mai putin ametitor pe mobra decat perpedes...

Amanunte aici: http://kle500.myforum.ro/penteleu-26-27-septembrie-2009-vt195.html

Aoleu, noroc c-a aparut fotografu'....acu m-am trezit sa intreb: pozele e musai sa fie facute de mine? Adica eu sa fi apasat pe boton? Sau se accepta si daca sunt eu subiectul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

Atinge sau nu? Am dat cu "zum" si tot nu m-am edificat! :thumbsup:

Multumesc pentru noul topic!

Strasnice plimbari mai trageti voi... si peisaje si race. Frumos!

N-am inca poze sa postez (cele in care mai apar sunt deja pe probaic) si nici nu sunt vreun mare pozar, dar sper ca voi avea ocazia de a posta si eu cat de curand.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atinge sau nu? Am dat cu "zum" si tot nu m-am edificat! :thumbsup:

Multumesc pentru noul topic!

Strasnice plimbari mai trageti voi... si peisaje si race. Frumos!

N-am inca poze sa postez (cele in care mai apar sunt deja pe probaic) si nici nu sunt vreun mare pozar, dar sper ca voi avea ocazia de a posta si eu cat de curand.

Am ramas fara slidere intr-un weekend :D

Uita-te ca am mai pus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mitza, pana la urma nu frumusetea cadrelor este importanta ... posteaza ce ai, nu e concurs foto ci doar ilustrarea locurilor pe care vrem sa le impartasim intre noi....

Are dreptate Viesparul. Pune niste poze care iti plac tie, peisaje, locuri care ti-au placut, etc. Ce ar fi sa punem si o mica descriere la poze ? O poza face cat 1.000 de cuvinte dat totusi ... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi atunci mie mis dragi mai multe poze.

Acestea sunt de anul trecut, primul 1 mai pe 2 roti, dar ca pasager...eram cu o luna inainte sa imi iau mobra.

dykguo.jpg

fa5w0i.jpg

1p1100332.jpg

Acestea sunt de la plimbarea pe la Slanic si Cheia, cu pro-bikerii (ce haios suna:)) ):

20pu0j6.jpg

29w5yxc.jpg

Si in final, prima zi a mobrei mele in spatele blocului. E minunat sentimentul...senzatia ca am reusit sa ma inscriu in randul motociclistilor:

2jfiqeb.jpg

Nu stiu cat de frumoase sunt ele, dar mi-s dragi...si oamenii si locurile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...