Sari la continut

Black Friday devine Blue Friday la Dementor Husqvarna şi Orange Friday la Dementor KTM. Între 21 şi 28 Noiembrie beneficiezi de discount-uri de până la 50% la motociclete, produse Husky Style, Husky Power, Power Wear şi Power Parts!
La United Motors găseşti începând cu 20 Noiembrie cele mai tentante reduceri ale iernii la motocicletele Kawasaki!
Între 27-29 Noiembrie, Automobile Bavaria Motorrad organizează Black Friday, unde beneficiezi de reduceri enorme la motociclete şi echipamente BMW şi Husqvarna!

Foto
- - - - -

Parcuri De Dezmembrari Motociclete In Europa

• Te rugam sa te autentifici pentru a putea raspunde
Niciun raspuns in acest topic

#1 John

John

Motociclist roman.

• Membri
  • 175 postari
    • Time Online: 4z 18o 55m 32s
  • Gen:Masculin
  • Interese:Gastronomice...:)
  • Oras:Arges
  • Motocicleta:Dnepr
  • Modelul:DNEPR MT 11
  • Numar moto:Ag-90-AND
Inregistrat: 11 Jun 2004

Adaugat 09 February 2012 - 09:55 AM

Salutari tuturor pasionatilor!
Stie careva unde gasesc parcuri sau magazine cu motociclete dezmembrate in Olanda,Germania,Belgia sau Scandinavia?
Am posibilitatea sa ma deplasez prin tarile sus amintite in interes de servici si vreau sa achizitionez piese si accesorii de la chopere sau touringuri.Am un dnepr-u si vreau sa il accesoriz,sa ii modific aspectul si sa ii inbunatatesc performantele.M-ar interesa furci fata,amortizoare,aripi,rezervoare si sei clasice,parbrize,carburatoareetc.Fiecare cu nebunia lui;aceasta este a mea,sa transform o comunista intr-un chopper veritabil...

0 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 0 oaspeti, 0 utilizatori anonimi